Husbanken si leiing

Husbanken blir leia av administrerande direktør Osmund Kaldheim.

Administrerende direktør Osmund Kaldheim

  

Osmund Kaldheim

Administrerande direktør

Telefon forværelse: +47 32 26 26 11
Mobil forværelse: +47 905 04 246
e-post: osmund.kaldheim@husbanken.no

  
  

Rune Robertsen

Direktør lån og tilskot

Telefon: +47 32 26 26 15
Mobil: +47 911 45 051
e-post: rune.robertsen@husbanken.no

  
  

Andree Grundstad Meby

Direktør økonomi og fellestenester

Telefon: +47 75 54 93 17
Mobil: 47 900 42 506
epost: andree.meby@husbanken.no

  
  

Magne Hyrve

Fungerande direktør styring og utvikling

Telefon: +47 32 26 27 69
Mobil: +47 977 69 003
e-post: magne.hyrve@husbanken.no

  
 Are Sauren   

Are Sauren

Fungerande direktør kommunikasjon

Telefon: +47 32 26 27 00
Mobil: +47 995 51 666
e-post: are.sauren@husbanken.no

  
Guri husbankennojpg  

Guri Bergo

Fungerande direktør kommune og marknad

Mobil: +47 402 00 115
e-post: guri.bergo@husbanken.no

  
 

Bjørn Johan Pedersen

Direktør kunnskap

Telefon: +47 32 26 26 20
Mobil: +47 416 95 543
e-post: bjorn.pedersen@husbanken.no

  
erik6  

Erik Sjøblom

Direktør kontroll

mobil: +47 920 68 669
e-post: erik.sjoblom@husbanken.no

  
anders husbankenno   

Anders Jørgensen

Fungerande direktør digitalisering

Telefon: +47 32 26 26 22
Mobil: +47 957 48 220
e-post: anders.jorgensen@husbanken.no

  
Karin Lindgård   

Karin Lindgård

Fungerande kontordirektør Husbanken øst

Mobil: +47 416 48 313
e-post: Karin.lindgaard@husbanken.no

  
  

Margot Telnes

Kontordirektør Husbanken sør

Telefon: +47 37 00 33 01
Mobil: +47 482 93 380
epost: margot.telnes@husbanken.no

  
  

Mabel Johansen

Kontordirektør Husbanken vest

Telefon: +47 55 30 66 06
Mobil: +47 911 32 109
epost: mabel.johansen@husbanken.no

  
  

Georg Ole Vesterhus

Kontordirektør Husbanken Midt-Norge

Telefon: +47 73 89 23 09
Mobil: +47 905 52 186
epost: georg.vesterhus@husbanken.no

  
  

Andree Grundstad Meby

Fungerande kontordirektør Husbanken nord, Bodø 

Telefon: +47 75 54 93 17
Mobil: +47 900 42 506
epost: andree.meby@husbanken.no

  
 brd Hammerfest husbankenno   

Bård Øistensen

Fungerende kontordirektør Husbanken nord, Hammerfest

Telefon: +47 32 26 26 10
e-post: bard.oistensen@husbanken.no